Наверх
Меню
Меню
Новость
27/09
Американський дім оголошує конкурс для митців на участь у виставці “B POSITIVE”
fullsizeoutput_1e8.jpeg
fullsizeoutput_1e8.jpeg

Американський дім оголошує конкурс для митців на участь у виставці “B POSITIVE”

КОНКУРС ДЛЯ МИТЦІВ “B POSITIVE” 

Американський дім оголошує конкурс для митців на участь у виставці “B POSITIVE”. Виставка “B POSITIVE” підтримує кампанію “Позитивне життя” 2017, створену благодійною організацією “Маленьке серце з мистецтвом” у партнерстві зі “Східноєвропейським і Центральноазійським об’єднанням людей, що живуть з ВІЛ”.
Виставка буде базуватись на конкурсі для українських митців. Роботи мають бути створені безпосередньо для проекту та стосуватись проблем ВІЛ/СНІД в Україні. Конкурс судитиме почесне журі, яке буде оголошене пізніше. Роботи відібраних кандидатів будуть представлені на фінальній виставці в Києві у галереї Американського дому 1 грудня 2017 - у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Переможець отримає можливість провести персональну виставку в Американському домі.

З моменту виявлення вірусу у 1984 році, понад 35 мільйонів людей померли від ВІЛ або СНІДу, що стало однією із найбільш руйнівних пандемій в історії. На сьогодні в Україні зареєстровано 43 255 смертей від СНІДу, а 54 людини інфікуються ВІЛ/СНІДом щодня.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом - це можливість для людей у всьому світі об’єднатись у боротьбі з ВІЛ, виразити свою підтримку людям, які живуть з ВІЛ та вшанувати пам'ять людей, які померли від цього вірусу. Метою виставки “B POSITIVE” в Американському домі та кампанії “Позитивне життя” є об'єднати зусилля Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, побороти дискримінацію та подолати суспільні стереотипи про ВІЛ-інфікованих людей. А об'єднавши людей через мистецтво, зменшити стигми та дискримінації, а також продемонструвати підтримку і солідарність людям, які живуть з ВІЛ в Україні.

Куратор виставки “B POSITIVE”: Аліна Комісар

Організатор кампанії “Позитивне життя”: Євгенія Смірнова

 

Митці, які приймуть участь у конкурсі, мають заповнити аплікаційну форму з персональними даними та надіслати її електронною поштою  до 15 жовтня 2017 року на адресу: amhousebpositive@gmail.com

Участь в конкурсі безкоштовна. Учасниками конкурсу можуть бути лише громадяни України.

​Серед номінантів буде відібрано максимум 15 митців з різних категорій: цифрове мистецтво, скульптура, інсталяція, фото, колаж, картини, графіка тощо.

Роботи будуть відбиратися за різними критеріями серед яких: професіоналізм, оригінальність, розуміння та повне використання можливостей художнього засобу, креативність, прояв творчої фантазії, відповідність до цілей виставки, відповідність місії Американського дому.

На сайті Американського дому надана повна інформація про умови участі у конкурсі

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **