Наверх
Меню
Меню
Новость
23/09
Прес-конференція, присвячена презентації україно-німецького мистецького проекту Art and Film Biennale 2017
IMG_7692.JPG
IMG_7692.JPG

Прес-конференція, присвячена презентації україно-німецького мистецького проекту Art and Film Biennale 2017

22 вересня 2017 року в приміщенні Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2) відбулася прес-конференція, присвячена презентації Україно-Німецького мистецького проекту Art and Film Biennale 2017.

 

Бієнале Art and Film Biennale 2017 покликана розповісти про мистецьку схожість унікальних європейських міст. У 2016 році Україна стала почесним гостем бієнале у селищі Ворпсведе, а вже наприкінці вересня 2017-го цей міжкультурний обмін отримає продовження у Києві - Україна вітатиме художників із Німеччини в рамках IV частини художнього проекту Art and Film Biennale що був заснований 2013 року у відомій мистецькій колонії Ворпсведе (Нижня Саксонія, Німеччина).

 

 

Катерина Рай - куратор бієнале з української сторони розповіла про українську частину проекту, кураторський відбір, список художників, а також про локації, в яких будуть відбуватися події заходу.

 

Катерина Рай - куратор проекту з української сторони (Фото: Галина Браіловська In-Art)

Роботи сучасних митців – живопис, скульптура, фотографії – під спільною назвою «Торгівля ілюзіями» будуть представлені у відомих виставкових просторах Києва — Національному музеї Тараса Шевченка та Educatorium (галерея «Дукат»).

Юрган Хаазе (Jurgen Haase) – директор Бієнале та куратор проекту з німецької сторони розповів про досягнення проекту,  про цьогорічну тему - "Торгівля ілюзіями" та як вона реалізується у Києві, про  розвиток проекту, про художників, які приїдуть до Києва з Ворпсведе, про кількість митців, їх роботи та жанри, які вони представлятимуть, про головні моменти програми, про важливість співпраці українських та німецьких громадських спільнот.

 

Фото зліва направо:  Олена Правило, Катерина Рай, Марта Лопатій, Юрган Хаазе, Ангела Хенкель

 

Ангела Хенкель (Angela Henkel) – куратор проекту з німецької сторони та засновниця бієнале розповіла про головні моменти програми. Пані Ангела Хенкель наголосила: "Для нас дуже важливо, щоб було продовження співпраці і щоб німецькі  і українські митці краще зрозуміли один одного. Ми працюємо з різними європейськими місцями. Це важливо для нас. Ми раді рекламувати українське мистецтво в інших європейських місцях  - не тільки в Німеччині".

 

Ангела Хенкель  (куратор проекту з німецької сторони) та  Міністр культури України  Євген Нищук

Марта Лопатій (Marta Lopatiy) — заступниця генерального директора з науково-просвітницької роботи Національного музею Тараса Шевченка розповіла про досвід музею у реалізації міжнародних мистецьких проектів і про важливість проведення такого проекту у стінах музею.

 

 

До прес-конференції приєднався  Міністр культури України - Євген Нищук. Пан Міністр культури згадав про важливі мистецькі події 2017 року - зокрема про Венеційську бієнале і виказав сподівання, що україно-німецький мистецький проект Art and Film Biennale 2017  буде гарним продовженням вдалого виступу України на Венеційській бієнале.

 

Міністр культури України  Євген Нищук

Олена Правило - голова ГО "Конгрес активістів культури" відзначила важливість мистецтва і культури в питаннях айдентики: "Ворпсведе може бути прикладом для українських митців, яким чином можна змінювати місто завдяки культурі та мистецтву".

 

Фото зліва направо: Катерина Рай, Олена Правило, Марта Лопатій, Юрган Хаазе, Ангела Хенкель,Євген Нищук 

 

 

"Art and Film Biennale — це не просто спільна презентація сучасного мистецтва, але й обмін менталітетом та художнім досвідом, вдала можливість для художників повчитися один в одного", - підсумувала куратор української частини проекту Катерина Рай.


Програма заходу передбачає кінопокази, музичні перформанси, лекції та публічні дискусії, що відкриють нові культурні перспективи.


Виставка триватиме з 27 вересня до 17 жовтня 2017 року.

Фото: Галина Браіловська In-Art

Детальніша інформація про проект: http://www.be-inart.com/post/view/1982

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **