Наверх
Меню
Меню
Событие
07/09
У культурному просторі «АкТ» відбудеться міжнародна виставка «FetishX0. Kyiv VS Berlin»
1.jpg
1.jpg
7.jpg
7.jpg
1.jpg
7.jpg

У культурному просторі «АкТ» відбудеться міжнародна виставка «FetishX0. Kyiv VS Berlin»

У культурному просторі «АкТ» відбудеться міжнародна виставка «FetishX0. Kyiv VS Berlin»

    

У четвер, 7 вересня, на території  «Арт-завод Платформа», у культурному просторі «АкТ» відбудеться відкриття виставки «FetishX0», в котрій об’єднані арт-роботи 59 митців: 9 з Німеччини та 50 з України.  Цього разу, тема виставки — сумнівні цінності сучасного суспільства. В своїх проектах автори спробують передати художнє бачення впливу мережі на сучасну людину, пристрасті до життя у віртуальній реальності, зосередженості на трендах та хайпі. Розкажуть, як ми втрачаємо зв’язок з природою та намагаємося зробити їжу предметом захоплення. Все це ми зможемо побачити на контрасті сучасного життя двух міст: Києва та Берліну.

«Хоча наша мета – допомога у реалізації творчого потенціалу та таланту молодих українських митців, але ми давно хотіли щоб події, які відбуваються у «АкТ» мали міжнародний характер. Вже давно відомо, що Київ порівнюють с Берліном у значенні культурного розвитку, тому ми і вирішили зробити саме таку концепцію і порівняти сучасне життя двох міст», — коментує Сергій Соколов, маркетинг-директор «Арт-завод Платформа».

Колажі, гравюри, медіа-проекти, живопис, скульптури, інсталяції та графічний арт — про людство у позі безумовного визнання, котре зараз на символічні межі. Про епоху кардинальних трансформацій та тотального відчуття застою.

 «У цій експозиції буде багато нових імен. 20-ть митців вперше покажуть свої роботи комусь іще, окрім своїх друзів. Це фінальна в цьому сезоні, і, мабуть, найсміливіша виставка у AkTі», — говорить засновник культурного простору AkT, Аліса Якубович.

«Сучасне мистецтво — візуальне мистецтво — це особлива мова. Ми дуже раді, що німецькі та українські митці працюють разом і надихають один одного. Виставка є своєрідним посередником для початку Українсько-німецького року мов у суботу, 9 вересня», — коментує заступник керівника Посольства Федеральної Республіки Німеччина, відділу культури та освіти, Данієль Лісснер.

Окрім авторів проектів, гості події познайомляться з техно-семплами від SYNXRON та побачать перформанс у віртуальній реальності завдяки Sensorama Lab. Також, розташована бібліотека з андеграундною періодикою, близько 400 самвидатів.  

 

Культурний простір «AkT» розташован на території «Арт-завод Платформа».

Відкриття: 07.09. в 21:00

Виставка працюватимете до 24 вересня.

Вт-Чт: 12.00-20.00. Вхід вільний.

Сб-Нд: 11.00-21.00. Вхід за умовами фестивалів.

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **