Наверх
Меню
Меню
Событие
19/07
Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персональної виставки київської художниці Марини Лідаговської «Сад. Всередині»
Афиша Сад.jpg
Афиша Сад.jpg

Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персональної виставки київської художниці Марини Лідаговської «Сад. Всередині»

19 ЛИПНЯ – 15 СЕРПНЯ 2017

19 ЛИПНЯ О 19:00 NEBO ART GALLERY запрошує на відкриття персональної виставки київської художниці Марини Лідаговської «Сад. Всередині». Написані олією та аквареллю садові квіти складуть медитативну експозицію проекту, що прагне скоріше передати стан внутрішньої гармонії, ніж розповісти історію.

«Квітка – місткий символ життя на Землі, який вчить нас, що немає на світі нічого вічного. Проростаючи з насіння, вона розквітає і поки надихає і тішить нас своєю красою, в ній вже визріває нове насіння. Все в природі ідеально і кожна рослина уособлює не лише весь цикл життя, але й містить в собі цілий всесвіт», –  розповідає художниця.

Живопис у творчості Марини Лідаговської не стає втечею від реального світу, а скоріше нагадує глибокий вдих, ранкову медитацію, яка допомагає налаштуватися на майбутній день, сповнений метушні та переживань.

Проект «Сад. Всередині» триватиме до 15 серпня включно.

Вхід вільний

ВІДКРИТТЯ: 19 ЛИПНЯ, 19:00

АДРЕСА: вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)

 

Марина Лідаговська народилася в 1962 році. У 1981 році закінчила Державну художню школа імені  Тараса Шевченка в Києві. У 1987 році закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв. Персональні проекти відбулися в галереї Триптих, Українському домі, Посольстві США (Київ, Україна); брала участь в групових проектах у галереї Лавра, Центрі сучасного мистецтва М17; роботи були представлені на арт-ярмарку FineArt 2010 (Київ, Україна). Твори художниці знаходяться в приватних і галерейних колекціях України, Польщі, США  та інших країн світу. Живе та працює в Києві.

 

Nebo Art Gallery заснована в Києві у 2010 році. Галерея веде активну виставкову діяльність та спеціалізується на сучасному мистецтві. У колекції представлені роботи художників з України, Росії, Білорусії, Грузії, Нідерландів і Америки. За роки існування галерея стала своєрідною платформою для створення цілого переліку автономних проектів, об'єднаних загальним творчим процесом: Nebo BookLab Publishing – видавництво, яке займається випуском художньої літератури для дітей та книг про мистецтво; Nebo Art School – освітній проект, який об'єднав художню школу і лекторій різних тематичних напрямків (історія мистецтва, всесвітня історія, історія літератури, кінематографу, класичної музики). Також в галереї працюють дизайн бюро, книжкова крамниця та багетна майстерня.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **