Наверх
Меню
Меню
Событие
06/07
У Києві відкриється виставка видатних українських художників-«шістдесятників»
DSC_8023.jpg
DSC_8023.jpg

У Києві відкриється виставка видатних українських художників-«шістдесятників»

У Києві відкриється виставка видатних українських художників-«шістдесятників»

 

6 липня в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) відкриється виставка робіт українських художників-шістдесятників «Український андеграунд». На експозиції будуть представлені твори «неформальних академіків» з різних регіонів України – Києва, Одеси, Львову, Ужгороду. Серед найвідоміших представників андеграунду, представлених на виставці – Віктор Зарецький, Алла Горська, Ігор Григор’єв, Сергій Параджанов, Григорій Гавриленко, Федір Тетянич, Олександр Дубовик, Ернест Котков, Яким Левич, Роман Сельський, Валентин Хрущ, Станіслав Сичов та інші знакові митці.

Загальна кількість робіт, представлених на експозиції, – більше 40-ка творів. Це – живопис, графіка, скульптура, зібрані з приватних колекцій. Основу проекту складають витвори мистецтва 1960-1970-х років.

 

Вхід на експозицію, яка триватиме до 28 липня, – вільний для усіх бажаючих.

“У радянських країнах мистецтво андеграунду відрізнялось від західного – перше було проникнуте духом дисидентства. Деякі місцеві художники-шістдесятники відмовилися йти на компроміси з владою, яка нав’язувала їм академічний напрямок та ідеологічне, агітаційне мистецтво. По суті, все невизнане владою мистецтво вважалося андеграундом. Художники змушені були переховуватися, вести підпільну творчу та виставкову діяльність та, не дивлячись на це, вони не зрадили свободі власного духу, та залишили чималий спадок своїх неймовірно передових на той час творів», – розповідає куратор виставки, співвласник АД «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

За словами Михайла Василенка, число українських колекціонерів, які захоплюються, досліджуюсь та купляють шедеври заборонених митців радянського часу з кожним роком зростає мінімум на 15-20%. Українськими пост-авангардистами активно захоплюються і західні колекціонери, цінуючи високий художній рівень робіт та автентичність українського неофіційного мистецтва.

“За останні роки відбулося багато подій, які значно підвищили інтерес до цього яскравого явища в українському мистецтві. Сподіваємося, що ця виставка не стане виключенням й відкриє нові грані творчості майстрів андеграунду для поціновувачів», – відзначає Михайло Василенко.

До експозиції видано однойменний каталог, який можна придбати на виставці. Експозиція «Український андеграунд» буде відкрита з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 18:00 з 6-28 липня 2017.

 

Довідка

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки творів живопису, графіки та ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **