Наверх
Меню
Меню
Новость
10/06
6 липня стартує новий курс Fun Art
fun art.jpeg
fun art.jpeg

6 липня стартує новий курс Fun Art

“Кожна людина – художник”, – слова, що належать Йозефу Бойсу, не є перебільшенням. На курсі Fun Art ми хочемо поділитися з вами тими яскравими емоціями і відчуттями, які дарує мистецтво. Звичайно, contemporary art не завжди є солодкою цукеркою в яскравій обгортці. Воно різне – веселе або критичне, соціально відповідальне або самозаглиблене – залежить від послання, яке несе художник. Але для першого знайомства ми обрали найпривабливішу його рису – здатність колосального вивільнення творчого потенціалу людини…  Сучасне мистецтво, яке робить акцент не на ремеслі, а на ідеї, завжди допомагає нам краще зрозуміти самих себе – мрії, бажання, переконання, створити свою власну міфологію. Для сучасного художника важливим є не вміння малювати, а здатність вийти за рамки звичного сприйняття. Він має віднайти свій особливий спосіб комунікації зі світом у захопливій грі. Саме на цьому принципі гри й побудовано наші заняття. Граючи, ми будемо знаходити себе через техніки спонтанного самовираження, які не потребують попередньої технічної підготовки – від фотографування без фокусу до автоматичного живопису і малювання, від колекціонування “знайдених об’єктів” до перформансів-імпровізацій. Вашими менторами стануть відомі українські художники. Це вже стало  доброю традицією нашої школи:  Маша Куліковська, Антон Логов, Альбіна Ялоза, Олександр Ляпін.

 

Приєднуйтесь до нас, буде Fun! Станьте ближчими до сучасного мистецтва!

Старт занять: 6 липня

Програма Fun Art:  

  1. Автоматичні техніки малюнку. “Урлюп” за Жаном Дюбюффе. Практика з Альбіною Ялозою.
  2. Перформанс, гепенінг з Машою Куліковскою. 
  3. Трафаретний живопис. Практика в дусі Бенксі з Альбіною Ялозою.
  4. "Карта бажань" – аналоговий колаж від абстрактного до предметного з Антоном Логовим. 
  5. Ready made. Пошук об'єктів на барахолці з Антоном Логовим. 
  6. Випадкове зображення, "зйомка від стегна" з Олександром Ляпіним. 
  7. Щоденник сновидінь – фіксація потоку свідомості у спонтанному малюванні з Альбіною Ялозою.
  8. Автоматичні техніки живопису. Дріпінг з Антоном Логовим.

Деталі курсу і реєстрація: http://www.sca.org.ua/fun-art

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **