Наверх
Меню
Меню
Событие
15/01
Виставка «Інна Хасілева. Із колекції Івана Ступницького» в Київському національному музеї російського мистецтва
in art 3.jpg
in art 3.jpg

Виставка «Інна Хасілева. Із колекції Івана Ступницького» в Київському національному музеї російського мистецтва

15 січня 2016 р. у Києві стартує серія виставок колекціонера Івана Ступницького.

 

Серія виставок з приватної колекції Івана Ступницького відбудеться у Київському національному музеї російського мистецтва в рамках проекту «Музей і колекціонери».

Перша виставка «Інна Хасілева. Із колекції Івана Ступницького» пройде в музеї з 16 по 27 січня 2016 року. Відкриття — 15 січня, з 18:00 до 20:00.

 

Инна Хасилева. "Звездочка моя"

Іван Ступницький — молодий колекціонер сучасного українського мистецтва, чия колекція, на даний момент, налічує понад 50 робіт.

Інна Хасілева — яскрава, самобутня художниця з Одеси. Її роботи називають криком душі, протестом проти трансформацій, що відбуваються в суспільстві, яких більшість намагається не помічати.

Колекціонування сучасного мистецтва вимагає сміливості, можливо, не меншої, ніж для його створення — в обох випадках необхідна сміливість кинути виклик загальноприйнятому. Придбання творів часто ґрунтується на суб'єктивній оцінці колекціонера, його життєвому досвіді, світогляді та вимагає великих затрат часу та ресурсів. Серія виставок «З колекції Івана Ступницького» надає можливість поглянути на інтереси та «сміливість» молодого колекціонера.

 

Инна Хасилева. "Мое розовове платье"

«Для когось колекціонування мистецтва визначає статус, у моєму випадку це більше необхідність. Моя колекція почалася з подарованої на день народження картини та відкрила зовсім нові двері у моєму житті », - говорить про свою пристрасть Іван Ступницький.

«Не часто сьогодні зустрінеш молоду людину, для якої мистецтво — це щира та глибока прихильність. Мені приємно та легко працювати з людьми, які усвідомлено збирають твори саме українського сучасного мистецтва. Не випадково серію виставок із колекції Івана ми почали з робіт Інни Хасілевої. Чесність, самобутність та іронічність робіт Інни "зачепили" Івана та стали одними з перших у його колекції», - розповідає організатор виставки Ірина Юферова.

 

Київський національний музей російського мистецтва: Київ, вул. Терещенківська, 9

Режим роботи: 10.00-18.00. Пн, чт - вихідні

 

Контакти:

Ірина Юферова, арт-менеджер

iyuferova@gmail.com

 

 

Біографічна довідка:

Інна Хасілева народилася в 1984 році в Одесі, де закінчила Одеське державне художнє училище ім. М. Б. Грекова. У 2009 році закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв (факультет «Монументальний живопис»). Живе і працює в Одесі.

комментарии
Календарь
28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **