Наверх
Меню
Меню
Событие
08/12
В одному із столичних під'їздів пройде виставка «Парадник»
in art madlen1.jpg
in art madlen1.jpg

В одному із столичних під'їздів пройде виставка «Парадник»

8 грудня 19.00 в одному із столичних під'їздів відбудеться відкриття унікальної виставки сучасного мистецтва – «Парадник».
 

Організатор заходу – платформа арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects.
 

Головний алкогольний партнер експозиції – Johnnie Walker.
 

  

Антон Карюк

Прототипом проведення виставки сучасних художників в одному з київських під'їздів стали славетні «квартирники» – підпільні виставки та концерти, які влаштовувалися музикантами та художниками у 60-70 рр. минулого століття в приватних квартирах та будинках.
"Парадник" – сучасна інтерпретація "квартирника" із власною ідеєю. За допомогою "Парадника" молоді художники заявляють про дефіцит експозиційного простору у столиці, про те, що їм ніде виставляти свої роботи, крім як вдома. Ця ситуація особливо актуальна для молодих художників, які не мають підтримки галерей. А таких в Україні – більшість. «Талантам необхідно дати можливість себе реалізувати – основна ідея майбутньої експозиції», – зазначає Євгенія Смирнова, засновник платформи арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects. До речі, саме у під'їзді її будинку пройде майбутня виставка.
Основою "Парадника" стануть роботи молодих художників Мадлен Франко, Антона Карюка, Олени Сіятовскої, Ігоря Македона, Свєти Кравітз. А також твори інших сучасних авторів.
Експозиція відбудеться за адресою: вул. Лейпцизька, 2/37. Реєстрація на захід за телефоном 093 2716172.
 

Мадлен Франко

Довідка про Pymonenko Family Art Projects
Pymonenko Family Art Projects – це платформа арт-ініціатив, арт-кластер, головною метою якого є популяризація українського мистецтва, як в Україні, так і за її межами.
Мова йде про масштабні загальнонаціональні та міжнародні програми.Будівництво арт-ринку європейського формату в Україні, а також його капіталізація – одне із завдань Pymonenko Family Art Projects. Ми не боремося зі старою системою, ми створюємо новий цивілізований підхід до сприйняття мистецтва.Платформа арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects співпрацює з українськими тазакордонними авторами, не залежно від їхнього віку, віросповідання, раси, статі, сексуальної орієнтації.

  

Олена Сіятовська

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **