Наверх
Меню
Меню
Событие
10/09

ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ «TYRIAN»

Галерея Tauvers Gallery,  вул. Ольгинська 6

Автор: Володимир Покровец

відкриття з 10.09.2015  по 10.10.2015

Коротко про специфіку проекту художника Pokrovecz:

Основна ідея його творчості - це створення величних творів, котрі пробуджують в людях особисту думку, тому що особистість рятує людину від стихійних рухів, що іноді повністю руйнують всі надбання людини в цілому. Такі зображення стихії людства можна зустріти і в його картинах.

Також в проектах художника абстрактні середовища сполучаються мотивом світла, що лине від форми. Така концепція повторює ідею, що прекрасне є «сяйвом форми».

Стосовно самої форми в його творах, то вона екстатична і перетікає з одного стану в інший не створюючи конкретних предметів, як спогад або конструкції, що живуть тільки в уяві і досягнувши живої поверхні відразу змінюються.

Різні відтінки імітації золота в оздобленні додають сакральний мотив у твори і нагадують про давню любов людей до цього металу.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **