Наверх
Меню
Меню
Новость
29/07
Український павільйон в рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва “Fest I Nova 2015”
DSC_1041.JPG
DSC_1041.JPG

Український павільйон в рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва “Fest I Nova 2015”

Український павільйон в рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва “Fest I Nova 2015”
 

У Вересні цього року вперше заплановано відкриття Українського павільйону в рамках VII Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва “Fest I Nova 2015” у Грузії.

Цей фестиваль зі світовим ім'ям та міжнародною підтримкою протягом 15 років є унікальним арт-простором, майданчиком для культурного діалогу та одночасно - художньою резиденцією у живописному регіоні Каспі на відстані 65 км від Тбілісі.

Програма Українського павільйону дозволяє представити різні напрями сучасного українського мистецтва, сприяє розширенню міжнародних зв'язків та покликана виконувати функції міжнародної культурної дипломатії. В основі ідеї павільйону - “Ковчег”, що поєднує в собі колиску, сцену, майстерню та "поле битви" художників. Конкуренція ідей та складні соціальні процеси у Світі, та особливо - в Українському суспільстві, війна та повернення до мирного життя - основні мотиви Українського павільйону.

На даному етапі проект потребує підтримки партнерів та спонсорів павільйону на фестивалі “Fest I Nova 2015”.

http://www.garikula.com/

 

Комісар проекту: Юрій Круліковський тел.098 9345115 e-mail: artsfond(@)gmail.com

Запрошуємо до співпраці!

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **